Yalova Özel Atakent Hastanesi Muayene Ücretleri

Sitemizi takip edenlerin detaylı bilgilere zorluk çekmeden göz atabilmesi ve okuyabilmesi amacıyla özenli derlemeler hayata geçirdik. Yalova Özel Atakent Hastanesi Muayene Ücretleri yazısını okurken bilgi paylaşılan uyarıları okumayı atlamayın. Gelecekte aradığınızda pratik olarak sitemize ulaşabilmek için bu siteyi favori listenize ekleyin.

Sağlık kurumlarının servisleri ve hizmet alanları

Yalova Özel Atakent Hastanesi Muayene Ücretleri-26

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, Genetik hastalık riski bulunan ailelerde preimplantasyon genetik tanı yöntemlerini uygulamaktadır.

Radyoloji: Tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen dijital görüntüler, yine dijital ortamda arşivlenmektedir.

Kemoterapi : Kemoterapi, tümörün ilaçla tedavi edilmesi demektir. Cerrahi ve ışın tedavisi ile birlikte tümör tedavisinin çok önemli bir parçasıdır. Kemoterapi ile tümör hücreleri öldürülür veya tümörün büyümesi durdurulmaya çalışılır. Bazen tek, bazen birkaç ilaç çeşitli yollarla verilerek uygulanır.

Endokrinoloji Diyabet Hastalıkları : iç salgı bezlerinin tümörleri. Aynı zamanda kemik erimesi gibi metabolizma rahatsızlıkları endokrinolojinin alanına girmektedir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocukların diş tedavileri, uzman yaklaşımı gerektiren bir branştır. Çocuğun gelişme çağında çene gelişimi, Ortodonti uzmanı tarafından takip edilmelidir. Gelişme çağındaki çocukların sağlıklı bir ağız yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanelerde bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

Yalova Özel Atakent Hastanesi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-02Personel harici kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Hastane içerisinde yüksek ses tonuyla konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme ve tedavi süreceğini negatif yönde etkileyeceğinden azami özen gösterilmelidir.
Bulunduğunuz bölümde bulunan ve teslim aldığınız tüm malzemelerin kullanımında özen gösteriniz.
Hastanenin koymuş olduğu kurallara uymayan; binaya kasti hasar bırakan, yapılan ikazları dikkate almayan hastalar ile yakınlarından verdikleri zarar talep edilebilir.
Lavaboları temiz kullanınız.
Şüphe duyduğunuz herhangi bir kişiyle karşılaştığınızda en kısa sürede sorumluyu haberdar ediniz.
Eşyalarnızı sizin için ayrılan dolapta tertipli saklayınız.
Otomobilinizde kıymetli eşya bırakmayınız.
Odada bulunan tıbbi teçhizatları bir sorumlu eşliğinde kullanın.
Bir sorunla karşılaştığınızda hemen personelden yardımda bulunmasını isteyin.
Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayın. Hastanelere gidiyorsanız yanınızda sadece bir refakatçi olması yeterli olacaktır. fazla kişi gereksiz kalabalık oluşturur bu sebeple personelin rahat çalışmalarına engel olur.
Aldığınız randevuya vaktinde gelmeye dikkat ediniz.
Hasta olmadıkları sürece hastaneye beraberinizde küçük bebek götürmemelisiniz.
Mobil cihazlarınızı hastanelerde sessizde tutunuz.
Ziyaretçiler, kendilerine verilen ziyaretçi/refakatçi kartlarını takmalıdır. Doktorlara ve diğer hastalara nazik olmaya özen gösteriniz. Doktor sırasına riayet etmeli, diğer hastaların önüne geçmemelisiniz.
Acil haller dışında öncelik talebinde bulunmayınız.
Görevli sağlık personeli dışında müdahale edenlere izin vermeyiniz.
Hastane personelini haksız işlem yaptırmaya çaba sarfetmeyiniz.
Ziyaret saatleri yoğun bakımın müsaitliğine bakılarak planlanır.
Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi kalamaz.
Tekerlekli sandalyeler odada bulundurulmamalı, işi biten sandalyeler geri verilmelidir. Yataklar düzenli kullanılmalıdır.
Refakatçilerin yataklara uzanmaları kesinlikle yasaktır.
Aydınlatmalar ve sular kapatılmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi-41

İster mobil telefondan yahut da sabit telefon ile ALO 182 telefon numarasını çevirerek hastane randevusu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu alan şahsın değil sağlık hizmeti alacak hastanın Vatandaşlık numarasını operatörlere vereceksiniz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten sonra, muayene olacak kişinin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini veriyorsunuz. Belli bir hastane tercihiniz yoksa arzu ederseniz yaşadığınız ilçeye bağlı olarak, gidilecek sağlık kuruluşları hakkında tavsiyede bulunuluyor.

Hastane seçildikten sonra randevu tarih ve zamanı bildireceksiniz. Müsaitlik durumuna göre size müsaitlik verip en uygun tarihi aktarıyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarih yahut saatini başka zamana almak isterseniz Alo 182’yi arayarak değişiklik yaptırabilirsiniz.

Webden Randevu Nasıl Alınır?

İnternetten Randevu Nasıl Alınır?-22

Bağlantısı verilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açılan sayfadaki gerekli alanları tamamlamanız gerekiyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz, eposta adresinize iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil de hekime görünecek bireyin Vatandaşlık No’sunu sisteme yazacaksınız

Vatandaşlık No’sunu verdikten sonraki adımda, muayene olacak şahsın hangi sağlık kuruluşundan

Hastane tercih edildikten sonra müsaitlik durumunu göz önüne alarak gideceğiniz gün ve saati seçeceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu gününü ya da zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız bu web sitesinden gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.

Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Algoloji, Androloji, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Embriyoloji ve Histoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizyoloji, Göğüs Hastalıkları, Halk Sağlığı, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi, Romatoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Kanser, Acil Servis üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları yer almaktadır.
Bu sayfamızı gözden geçirenler bunları inceledi.