Romatem İstanbul Nişantaşı Kliniği Muayene Ücretleri

Okuyucularımızın kaliteli verilere en kısa yoldan erişebilmesi ve okuyabilmesi amacıyla detaylı araştırmalar oluşturduk. Romatem İstanbul Nişantaşı Kliniği Muayene Ücretleri sayfasını okurken bilgi verilen ipuçlarını incelemeyi ihmal etmeyin. Gelecekte aradığınızda pratik olarak web sitemize girebilmek isterseniz bu siteyi favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Sağlık kurumlarının bazı birimleri, hizmet kapsamları

Romatem İstanbul Nişantaşı Kliniği Muayene Ücretleri-68

Algoloji (Ağrı Kliniği) : Günümüzde ağrı iki grupta ele alınmaktadır. Birincisi; türlü rahatsızlıkların uyarıcısı olarak karşılaşılan akut ağrıdır. Akut ağrı bir hastalığın habercisidir. Pek çok zaman vücutta var olan bir doku hasarının işaretçisidir. Akut ağrı vücudun uyarı mekanizmasının önemli bir parçasıdır.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Poliklinik hizmeti yanı sıra endoskopi dalında da tanı ve tedavi amaçlı tüm gastroenteroloji işlemleri yapılmaktadır.

Hastanede bu kurallara uymaya dikkat edin

Romatem İstanbul Nişantaşı Kliniği Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-41Hastanelerde 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaktır.
Hastanenin kapalı alanlarında yüksek ses tonuyla konuşmak tedavi görmekte olan hastaların dinlenme süreçlerini negatif yönde etkileyeceğinden azami hassasiyet gösterilmelidir. Tedavi edildiğiniz serviste bulunan ve sizlere teslim edilen ekipmanların kullanılmasında dikkatli davranınız.
WC’yi temiz bırakın. Şüpheli bir olayla karşılaştığınızda hemen ilgili personeli bilgilendiriniz.
Herhangi bir eşyanızın çalınması yahut ortaya bırakılmış herhangi bir çanta gördüğünüzde ilgili bölümün sorumlu personeline haber vermeyi ihmal etmeyin.
Yatış için gelecekseniz zorunlu haller dışında kıymetli eşya getirmeyiniz.
Eşyalarnızı odanızdaki dolapta düzenli olarak muhafaza ediniz.
Bir problemle karşılaştığınızda kesinlikle yetkililerden yardım isteyiniz. Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayınız.
Arabanızı kurumun otoparkında hastalara tahsis edilmiş alanlara ve başkalarının araçlarının çıkmasına mani olmayan şekilde bırakmaya özen gösteriniz.
Sağlık kurumlarına giderken sizinle beraber bir refakatçi bulundurmanız doğru olur. Daha fazla kişi lüzumsuz yere kalabalık meydana getirir bu sebeple sağlık çalışanlarının rahatlıkla görevlerini yapmalarına engel olur.
Randevularınıza vaktinden önce geliniz.
Mobil cihazlarınızı hastane içerisinde sessize alınız.
Ziyaretçi olarak gelenler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartlarını takmalıdır.
Hastane işleyişiyle ilgili kurallara uyun. Ayrıcalık talebinde bulunmayın.
Yetkili sağlık çalışanları haricinde müdahale edenlere müsaade etmeyiniz.
Hastane çalışanlarını baskı altına almaya çalışmayın.
Hastanelerin sizlere ait olduklarını, sağlık çalışanlarının da sizlere hizmet ettiğini unutmayınız.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakımın uygunluk durumuna bakılarak belirlenir.
KadınHastalıkları servislerinde erkek refakatçi kalması uygun olmaz.
Gerçek çiçeklerin odalarda bulundurulması yasaklanmıştır.
Elektrik düğmeleri ve sular kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Telefondan Hastane Randevu Alma-18

İster cep telefon ile veyahut ev telefonunuzla Alo 182 hizmetini arayarak hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu alan şahsın değil sağlık hizmeti alacak hastanın Vatandaşlık No’sunu asistana söyleyeceksiniz

TC kimlik No’sunu söyledikten hemen sonraki adımda, muayene olacak hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra randevu zaman ve tarihi bildireceksiniz. Uygun olma durumu dikkate alınarak size uygunluk verip en uygun tarihi iletiyorlar.

Aldığınız randevunuzun tarih veya saatini başka zamana almak işlemi için Alo 182’yi arayarak değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

İnternetten Randevu Alma Sistemi

Web Üzerinden Randevu Alma Sistemi-65

Belirtilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız ekrandaki sizden istenen alanları doldurmanız isteniyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ve şifre, email adresinize iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevu alan kimsenin değil sağlık hizmeti alacak şahsın Vatandaşlık No’sunu ilgili yere yazıyorsunuz

TC kimlik No’sunu verdikten hemen sonraki aşamada, tedavi görecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçimi yapıldıktan sonra müsaitlik durumunu göz önüne alarak randevu gün ve saati seçiyorsunuz.

Kesinleştirdiğiniz randevu gün veya saatini değiştirmek isterseniz Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

Hastane.uzman.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Akupunktur, Androloji, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Embriyoloji ve Histoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroenteroloji, Geriatri, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Metabolik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Pratisyen, Radyoloji, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Rontgen, Ameliyathane bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim bilgileri mevcuttur.
Bu yazımızı inceleyenler aşağıdaki sayfaları okudu.