Özel Reyap Hastanesi Muayene Ücretleri

Sağlık kuruluşları konularında arama yapanların gerçek yazılara zorluk çekmeden erişebilmesi ve faydalanabilmesi amacıyla uzun süren araştırmalar gerçekleştirdik. Özel Reyap Hastanesi Muayene Ücretleri bilgilerini gözden geçirirken bilgi verilen uyarıları gözden geçirmeyi atlamayın. Gelecekte ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla makalelerimize gelebilmek için web sitemizi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz.

Hastanelerin bazı servisleri ve hizmet alanları

Özel Reyap Hastanesi Muayene Ücretleri-62

Sinir Sistemi Hastalıkları : Nörologlar, diğer uzmanlık dallarına da sık olarak konsültasyon hizmeti vermektedir.

Nükleer Tıp : En basit tanımıyla nükleer tıp hastalıkların tanı ve tedavisinde radyoaktif maddelerin kullanımıdır.

Jinekoloji: İnfertilite (kısırlık) tedavisi, psikolojik danışmanlık hizmetleri, tüp bebek uygulamalarında embriyolarda genetik inceleme (PGT), tekrarlayan düşüklerin tanı ve tedavisi, prenatal (doğum öncesi) tanı ve riskli gebeliklerin takibi gibi alanlarda son derece başarılı uygulamalar yapılmaktadır.

Acil Servis : Gün içinde hastanede tüm bölümler ile desteklenen acil servis, gece hastane içinde kendi birimlerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. doktorları ile desteklenir. Diğer servislerde ise nöbetteki doktorlar acil servise çağrıldıkları zaman çok çabuk davranarak acil konsültasyona cevap verir. Tıbbi ekipmanlar bulunan olan acil servis bünyesinde, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların öncelikli gözlemleri burada yapılmaktadır. Bunun dışında bir muayene odası bulunabilir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocukların diş tedavileri, uzman yaklaşımı gerektiren bir diş hekimliği branşıdır. Çocuğun büyüme sürecinde iskeletsel çene gelişimi, Ortodonti uzmanı tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Büyüme çağındaki çocukların sağlıklı bir çene yapısına sahip olmalarını sağlayacak tedbirler alınmalıdır.

Hastanede bu kurallara uyun

Özel Reyap Hastanesi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-06Çok acil haller dışında öncelik talebinde bulunmayınız.
Tüm kapalı alanlarda Tütün mamülleri içmek yasaktır.
Yattığınız klinikte bulunan ve sizlere teslim edilen ekipmanların kullanımında özenli davranınız.
Hastanenin koymuş olduğu kurallara uymak istemeyen; malzemelere kasten zarar veren, yapılan ikazları kaale almayan hastalar ve yakınlarından sebep oldukları zarar talep edilebilir.
Çöpünüzü evsel atık kutularına atmaya özen gösterin.
Özel eşyalarınızı odanızda bulunan dolapta derli toplu olarak saklayınız.
Kadın hastaların yanında kadın refakatçi, erkeklerin yanında erkek refakatçi kalması durumuna önem verin.
Tanımadıklarınızdan yardımda bulunmalarını istemeyiniz.
Odanızda bulunan ekipmanların arızalanması durumunda ilgili hastane personeline bilgi verin. Araçlarınızı sağlık kurumunun otoparkında hastalara tahsis edilmiş kısımlara ve diğer araçların ilerlemesine engel olmayan biçimde bırakmaya özen gösteriniz.
Randevularınıza vaktinde gelmeye dikkat ediniz.
Sağlık kurumuna içecek götürmemelisiniz.
Mobil cihazlarınızı hastanede sessize alınız.
Hastanenin ilkelere uymaya dikkat edin. İltimas istemeyin.
Sağlık personelinin uyarılarını dikkate alınız. Yangın merdivenlerini amacı dışında işgal etmeyin.
Çok acil durumlar haricinde öncelik talebinde bulunmayınız.
Görevli sağlık çalışanları dışında müdahalede bulunanlara müsaade etmeyin.
Sağlık çalışanlarını haksız işlem yaptırmaya çalışmayınız.
Kartı olmayan kişiler hasta yanında refakatçi olarak kalamaz. Vizite sırasında sağlıklı muayene yapılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
Klinik içerisinde hekim tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Gerçek çiçeklerin hasta odalarında muhafaza edilmesi yasaklanmıştır.
Odalardaki yataklar düzenli tutulmalıdır. Hasta yakınlarının yataklara oturmaları yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi-66

İsteğe bağlı olarak mobil telefon ile veya sabit telefondan ALO 182 servis hattını tuşlayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevu ayarlayan kişinin değil sağlık hizmeti alacak kimsenin Vatandaşlık No’sunu görevliye belirteceksiniz

Vatandaşlık numarasını söyledikten sonra, sağlık hizmeti alacak bireyin hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini veriyorsunuz. Belli bir bilginiz yoksa arzu ederseniz ikamet ettiğiniz vilayete göre, tedavi görülecek hastane ile ilgili yönlendirme yapılıyor.

Sağlık kurumu seçimi yapıldıktan sonra randevu saat ve günü kararlaştırıyorsunuz. Uygun olma durumu göz önünde bulundurularak size bilgilendirme yapıp en uygun randevu zamanını bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gününü yahut saatini değiştirmek isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik yaptırabilirsiniz.

Webden Randevu Nasıl Alınır?

İnternetten Randevu Nasıl Alınır?-51

Belirtilen internet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde açtığınız sayfadaki sizden istenen alanları doldurmanız gerekir. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ile birlikte şifre, mail adresinize gönderiliyor ve onaylanıyor.

Randevuyu alan şahsın değil muayene olacak şahsın Vatandaşlık numarasını ilgili yere yazacaksınız

TC kimlik numarasını söyledikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra uygunluk durumunu göz önüne alarak gideceğiniz zaman ve tarihi gireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevu tarih yahut saatini değiştirmek isterseniz web sitesinden gerekli değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Algoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoloji, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Jinekoloji, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Restoratif Diş Tedavisi, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Parazitoloji, Kanser, Yoğun Bakım bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri yer almaktadır.
Bu makalemizi inceleyenler bunları inceledi.