Özel Medline Eskişehir Hastanesi Muayene Ücretleri

Sizlerin geniş kapsamlı sayfalara en kısa yoldan erişebilmesi ve inceleyebilmesi amacıyla kapsamlı araştırmalar hayata geçirdik. Özel Medline Eskişehir Hastanesi Muayene Ücretleri makalesini gözden geçirirken önemi vurgulanan tavsiyeleri okumayı atlamayın. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla sitemize gelebilmek için web sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz.

Hastane servisleri ve ilgi alanları

Özel Medline Eskişehir Hastanesi Muayene Ücretleri-03

Tüp Bebek Merkezi : Tüp bebek merkezleri, şiddetli erkek kısırlığından tekrarlayan düşüklere kadar farklı birçok konuda başarı için yoğun çaba harcar.

Radyoloji: Dijital teknoloji ile, konvansiyonel yöntemlerde elde edilen görüntülere göre daha detaylı, inceleme süresi daha kısa, tanıda daha yeterli görüntüler elde edilebilmektedir ve bu görüntüler özel iş istasyonlarında deneyimli uzman doktorlar tarafından incelenmektedirler.

Patoloji: Pataloji bölümünde kadın hastalıkları, baş-boyun hastalıkları, kemik hastalıkları, meme hastalıkları,diş ve diş eti eti hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Check-up merkezi : Check up, yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir. Özellikle kanserde erken tedavi tedavi başarısını da artırmaktadır. Standart bir check up kontrolünde olması gereken testlerden birkaçı; kan sayımı, tiroit testi, elektrokardiyografi.

Enfeksiyon Hastalıkları : Enfeksiyonlar vücudun herhangi bir kısmında meydana gelebilen, bakteriler tarafından oluşturulan ve bazıları sirayet edebilen hastalıklardır. idrar yolu enfeksiyonundan ciddi hatta ölümcül olabilen tüberküloza kadar enfeksiyon hastalıkları uzmanlarınca takip edilir.

Hastanelerde uymanız gereken kurallar

Özel Medline Eskişehir Hastanesi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-54Sağlık kurumunun kapalı alanlarında 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaklanmıştır.
Hastanenin kapalı bölümlerinde bağırarak konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme süreceğini olumsuz yönde etkileyeceğinden oldukça özen gösterilmelidir.
Tedavi gördüğünüz klinikte size teslim edilen ekipmanların kullanılmasında dikkatli davranınız.
Çöpünüzü çöp kutusuna atmaya özen gösterin.
WC’yi temiz kullanmaya özen gösterin.
Şüpheli durumla karşılaşırsanız hastane güvenliğini durumdan haberdar edin.
Herhangi bir eşyanızın kaybolması yahut sahipsiz herhangi bir eşya gördüğünüzde servisin güvenlik görevlisine haber veriniz.
Şahsi eşyalarınızı dolapta derli toplu saklayınız.
Arabanızda ziynet eşyası bırakmamaya dikkat ediniz.
Erkeklerin yanında erkek refakatçi, kadınların yanında kadın refakatçi kalmasına dikkat ediniz.
Yabancılardan yardım etmelerini talep etmeyiniz.
TV izlerken sesini çok açmayın.
Hastane koridorlarında yüksek sesle konuşmayın. Otomobillerinizi sağlık kurumunun otoparkında hastalara ayrılmış kısımlara ve başka araçların çıkmasına mani olmayacak şekilde park edin.
Sağlık kurumuna gidiyorsanız sizinle beraber bir refakatçi bulundurmanız yeterlidir. Daha fazla refatatçi lüzumsuz kalabalık oluşturur bundan ötürü doktorların rahatlıkla görevlerini yapmalarına engel teşkil eder.
Randevunuza vaktinde geliniz.
Sağlık kurumlarına gidiyorsanız aldığınız randevudan en az 30 dakika önceden giderek, evrak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Hasta olmadıkları sürece hastaneye yanınızda küçük bebek götürmemelisiniz.
Sağlık kurumlarına yiyecek götürmeyiniz.
Mobil telefonlarınızı sağlık kurumunda sessiz moda tutunuz.
Refakatçi olarak gelenler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartlarını bulundurmalıdır.
Sağlık pesroneline ve öteki hastalara nazik olunuz.
Sağlık kurumunun ilkelere uymaya dikkat edin. İltimas talebinde bulunmayınız.
Hastanelerin sizlere ait olduklarını ve sağlık çalışanlarının da sizlere hizmet verdiğini aklınızdan çıkarmayın.
Doktorların vizite saatlerinde rahat çalışılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odaları terketmeleri gerekmektedir.
Canlı çiçeklerin hasta odalarında tutulması yasaktır.
Hasta yakınlarının hasta yataklarına oturmaları kesinlikle yasaktır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

Telefondan Hastane Randevu Alma-18

Tercihinize bağlı olarak cep telefondan yahut sabit telefon ile ALO 182 telefonunu arayarak hastane randevusu alma hattını arayacaksınız.

Randevu alan bireyin değil hekime görünecek hastanın Vatandaşlık numarasını ilgili kişilere söylüyorsunuz

TC kimlik No’sunu verdikten sonra, muayene olacak bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçimi yapıldıktan sonra randevu gün ve saati belirtiyorsunuz. Uygunluk durumuna göre sizlere bilgi verip en uygun randevu zamanını aktarıyorlar.

Aldığınız randevunuzun tarih yahut saatini değiştirmek için 182’yi arayarak değişiklik yaptırabilirsiniz.

Online Randevu Nasıl Alınır?

İnternetten Randevu alma-80

Belirtilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında karşınıza gelen sayfadaki sizden istenen bilgileri doldurmanız istenir. Sisteme kayıt tamamlandıktan sonra kullanıcı adınız ve şifre, email adresinize iletiliyor ve onaylanıyor.

Randevu alan bireyin değil de muayene olacak şahsın Vatandaşlık No’sunu sayfaya gireceksiniz

TC kimlik numarasını belirttikten sonraki aşamada, doktora görünecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçildikten sonra uygun olma durumuna göre randevu saat ve günü seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunun tarihini veya zamanını başka zamana almak isterseniz MHRS’den gerekli revizyonu yapabilirsiniz.

Uzman.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Alerji Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Dermatoloji, Embriyoloji ve Histoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Metabolik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Pratisyen, Radyodiagnostik, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Parazitoloji, Mamagrofi, Ameliyathane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri mevcuttur.
Bu makalemizi gözden geçirenler aşağıdaki yazıları inceledi.