Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi Muayene Ücretleri

Değerli okuyucularımızın geniş kapsamlı konulara zahmet çekmeden ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi düşüncesiyle kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdik. Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi Muayene Ücretleri makalesini gözden geçirirken bilgi verilen tavsiyeleri gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda pratik olarak yazılarımıza gelebilmek isterseniz bu siteyi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz.

Sağlık kurumlarının servisleri, hizmet kapsamları

Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi Muayene Ücretleri-18

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkin kalp koroner bypass ameliyatları yapılmaktadır.

Pediatri : Çocuk Acil Servisi 7/24 hizmet vermektedir.

Patoloji: Pataloji bölümünde mide-bağırsak hastalıkları, ürolojik hastalıklar, kemik hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Bilgisayarlı tomografi : MR, sinir sistemi anjiografileri hastalıkların doğası hakkında bilgi vermektedir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile oldukça başarılı operasyonlar yapılmakta ve önceden kalıcı bozuklukla sonuçlanan ameliyatlar artık pozitif yönde sonuçlanmaktadır.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Estetik Plastik Cerrahi : Plastik cerrahi, estetik ve onarım cerrahisi ile ilgilenir. Kozmetik cerrahi normal vücut yapılarını yeniden şekillendirerek kişinin görünümünü geliştirir. Rekonstrüktif cerrahi sonradan ortaya çıkan nedenlerle oluşmuş normal olmayan vücut yapıları üzerinde uygulanır, ve öncelikli amacı etkilenen vücut yapılarının işlevlerini olabildiğince geri kazandırmaktır.

Hematoloji: Hematoloji; lenfoma, multipl miyelom, akut ve kronik lösemi ile benzeri rahatsızlıklar olmak üzere; kemik iliği, lenf sistemi ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyen bilim dalıdır.

Hastanede bu kurallara uyun

Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-62Sağlık kurumlarında Sigara içmek yasaktır. Hastanenin kapalı alanlarında yüksek sesle konuşmak diğer hastaların dinlenme süreçlerini olumsuz etkileyeceğinden azami dikkat edilmelidir.
Çöpleri çöp kutularına özen gösteriniz.
Tuvaleti temiz kullanın.
Herhangi bir eşyanızın kaybolması ya da sahipsiz poşet gördüğünüz durumda servisin güvenlik görevlisine haber vermeyi ihmal etmeyiniz.
Hastaneye yatış için gelecekseniz zorunlu haller dışında ziynet eşyası getirmeyiniz.
Aracınızda değerli eşya bırakmamaya dikkat ediniz.
Personel harici kişilerden yardımlarını talep etmeyiniz.
Kaldığınız odanın temiz tutulmasına dikkat ederek derli toplu tutulmasını sağlayınız.
Televizyon seyrederken sesini fazla açmayın.
Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında hemen personelden yardımda bulunmasını isteyin.
Koridorlarda bağırarak konuşmayınız.
Randevunuza vaktinden önce gelmeye özen gösterin.
Sağlık kurumuna giderken size verilen saatten en az yarım saat önce giderseniz, kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.
Sağlık kurumuna içecek götürmemelisiniz.
Telefonlarınızı hastane içerisinde sessize alınız.
Hastane çalışanlarına ve öteki hastalara nazik olunuz.
Hastane çalışanlarının uyarılarını dikkate alın. Acil çıkışları amacı dışında işgal etmeyin.
Çok acil durumlar dışında öncelik talebinde bulunmayınız. Tekerlekli sandalyeler odada tutulmamalı, işi biten tekerlekli sandalyeler geri verilmelidir.
Refakatçilerin yataklara oturmaları yasaktır.
Işıklar ve sular kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi

Telefonla Hastane Randevu Alma-88

İster mobil hattınızdan veyahut sabit hattan ALO 182 servis hattını çevirerek hastane randevusu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil tedavi görecek hastanın Vatandaşlık No’sunu ilgili kişilere belirteceksiniz

TC kimlik numarasını verdikten sonraki adımda, tedavi görecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Hastane seçimi yapıldıktan sonra gideceğiniz tarih ve zamanı kararlaştırıyorsunuz. Uygun olma durumu dikkate alınarak sizlere uygunluk verip kesin tarihi bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarih veya zamanını başka zamana almak isterseniz 182’yi arayarak değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Online Randevu Nasıl Alınır?

Webden Randevu Alma Sistemi-73

Bağlantıdaki siteye giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde karşınıza gelen ekrandaki gerekli bilgileri tamamlamanız gerekir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile şifre, email adresine iletiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu ayarlayan kişinin değil de hekime görünecek kimsenin Vatandaşlık numarasını web sitesine yazıyorsunuz

TC kimlik No’sunu verdikten sonraki adımda, tedavi görecek kişinin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini belirtiyorsunuz. Belli bir tercihiniz bulunmuyorsa destek talebinde bulunmak isterseniz 182’yi arayıp asistana danışabilirsiniz.

Hastane seçimi yapıldıktan sonra uygun olma durumunu dikkate alarak randevu zaman ve tarihi bildireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunun tarih veyahut zamanını başka zamana almak isterseniz web sitesinden uygun revizyonu yapabilirsiniz.

Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Algoloji, Androloji, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hekimi, Endodonti, Genel Cerrahi, Göğüs Onkolojisi, İç Hastalıkları, İmmünoloji, Metabolik Cerrahi, Perinatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyodiagnostik, Romatoloji, Tıbbi Patoloji, Rontgen, Doğumhane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri mevcuttur.
Bu makalemizi gözden geçirenler bu makaleleri okudu.