Özel Beylikdüzü Tıp Merkezi Muayene Ücretleri

Değerli ziyaretçilerimizin güncel konulara pratik bir şekilde erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi amacıyla detaylı çalışmalar oluşturduk. Özel Beylikdüzü Tıp Merkezi Muayene Ücretleri bilgilerini gözden geçirirken vurgulanan tavsiyeleri gözden geçirmeyi unutmayın. Tekrar aradığınızda rahatlıkla sitemize erişebilmek isterseniz bu siteyi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz.

Hastane bazı bölümleri ve uzmanlık alanları

Özel Beylikdüzü Tıp Merkezi Muayene Ücretleri-40

Kardiyoloji : Kardiyoloji birimi, kalp hastalıklarını tedavi etmek amacıyla hizmet vermektedir.

Pediatri : Çocuk Acil Servisi 7/24 hizmet vermektedir.

Bilgisayarlı tomografi : MR, merkezi sinir sistemi anjiografileri hastalıkların yeri ile ilgili bilgiler verir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile oldukça hassas ameliyatlar yapılabilmekte ve daha önce kalıcı bozuklukla sonuçlanan operasyonlar artık pozitif yönde sonuçlanmaktadır.

Mamografi : Meme hastalıklarının tanı ve tedavisinin modern yöntemlere göre yapıldığı kapsamlı bir merkezdir.

Jinekoloji: Tıp dünyasındaki her gelişimi yakından izleyen ve uygulayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü; kadın hastalıkları, hamilelik, doğum öncesi ve doğumla ilgili problemlerin çözümünde de modern tıbbın tüm olanaklarıyla hizmet vermektedir.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, akciğer kanseri başta olmak üzere, bazı akciğer rahatsızlıklarının kesin tanısına olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılır. Bu bölümde tüm akciğer hastalıklarının takibine yönelik poliklinik hizmeti verilir. Akciğerden kaynaklanan solunum problemlerinin tanısı için solunum fonksiyon testleri yapılır. Uyku durumunda solunum rahatsızlıkları kalp gibi sonuçları ile uyku hastalıkları içinde en ciddi hastalıklardan biridir. Obstruktif uyku apne sendromu sıklıkla ratlanılanıdır.

Acil Servis : Gün içinde hastanede tüm branşlar tarafından destek gören acil servis, gece hastane içinde kendi birimlerinde nöbette olan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. doktorları tarafından desteklenmektedir. Diğer servislerde ise nöbette bulunan hekimler acil servisten çağrıldıkları zaman oldukça kısa sürede acil konsültasyona cevap vermektedir. Tıbbi techizatlar ile donatılmış olan acil serviste, yatak başı ekranları yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların öncelikli gözlemleri bu bölümde yapılır. Bunun haricinde bir muayene odası bulunur.

Sağlık kuruluşlarında bu kurallara uyun

Özel Beylikdüzü Tıp Merkezi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-69Hastanenin kapalı bölümlerinde Tütün mamülleri içmek yasaktır.
Hastane içerisinde yüksek sesle konuşmak tedavi görmekte olan hastaların dinlenme süreçlerini bozacağından azami özen gösterilmelidir.
Hastanenin koymuş olduğu kurallara uymamakta direnen; malzemelere kasti zarar veren, uyarıları dinlemeyen hasta ve yakınlarından uğrattıkları hasar talep edilebilir.
Çöplerinizi evsel atık kutusuna atın.
Şüpheli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda hemen hastane personelini durumdan haberdar ediniz.
Hastaneye yatış için gelirken zorunlu durumlar haricinde kıymetli eşyalarınızı getirmeyiniz.
Personel harici kişilerden yardımlarını talep etmeyiniz.
Kaldığınız odanın temiz tutulmasına dikkat ederek tertipli tutulmasını sağlayınız.
Televizyon izlerken sesi çok açmayınız. Kaldığınız odada bulunan ekipmanların bozulması halinde ilgili hastane personeline haber veriniz.
Bir problemle karşılaşıldığında mutlaka hastane personelinden yardımda bulunmasını talep ediniz.
Aldığınız randevuya erken geliniz.
Hasta olmadıkları sürece hastaneye giderken beraberinizde küçük çocuk götürmeyiniz.
Ziyaretçi olarak gelenler, yaka kartını takmalıdır.
Doktorlara ve öteki hastalara hoşgörülü olmaya özen gösteriniz.
Sağlık çalışanlarının ikazlarını dinleyin.
Yangın çıkışını amacı dışında kullanmayınız.
Acil müdahale gerektiren haller haricinde size öncelik verilmesini istemeyin.
Hastanelerin sizlerin olduklarını, hastane personelinin da sizlere hizmet verdiğini unutmayınız.
Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi kalamaz.
Doğum servislerinde erkek refakatçi kalması uygun değildir. Hastane içinde hekim tarafından gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir.
Gerçek çiçeklerin odalarda muhafaza edilmesi yasaklanmıştır.
Odalardaki yataklar tertipli tutulmalıdır.
Refakatçilerin hasta yataklarına oturmaları yasaktır.
Işıklar ve musluklar kapatılmalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi-60

Tercihinize göre ister cep hattınızdan yahut da ev hattınızdan ALO 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevusu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu alan şahsın değil sağlık hizmeti alacak bireyin TC kimlik numarasını operatörlere ileteceksiniz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten hemen sonraki aşamada, muayene olacak kimsenin hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini belirteceksiniz. Herhangi bir ön bilginiz bulunmuyorsa sorduğunuzda ikamet ettiğiniz vilayete göre, tedavi olunacak sağlık kurumu hakkında tavsiye veriliyor.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra randevu zaman ve tarihi belirtiyorsunuz. Uygun olma durumu dikkate alınarak size teyit verip kesin zamanı belirtiyorlar.

Aldığınız randevunuzun tarihini yahut saatini başka zamana almak isterseniz 182’den değişiklik yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Alma Sistemi

Webden Randevu Nasıl Alınır?-15

Belirtilen internet sitesine girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız ekrandaki sizden istenen bilgileri tamamlamanız isteniyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, eposta adresine iletiliyor ve aktive ediliyor.

Randevuyu ayarlayan şahsın değil de sağlık hizmeti alacak hastanın TC kimlik No’sunu ilgili yere yazıyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu belirttikten sonraki adımda, muayene olacak kişinin hangi hastaneden randevu almayı istediğini seçeceksiniz. Herhangi bir sağlık kuruluşu tercihiniz bulunmuyorsa öneri almak istediğinizde Alo 182 hastane randevu hattını arayıp asistana akıl danışabilirsiniz.

Hastane seçimi yapıldıktan sonra müsait olma durumunu dikkate alarak gideceğiniz tarih ve zamanı gireceksiniz.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun tarihini ya da saatini başka zamana almak isterseniz Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden uygun değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Anatomi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Radyolojisi, Çocuk Romatolojisi, Embriyoloji ve Histoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Metabolik Cerrahi, Periodontoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Mikrobiyoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri mevcuttur.
Bu yazımızı gözden geçirenler bunları okudu.