Online Hastane Randevu Alma

Hastanelere Online Randevu Alma Servisi aracılığıyla günümüzde teknoloji ve internetin çok hızlı gelişmesi ile hastanelerde beklediğimiz uzun kuyruklar da bitiyor. Alo 182 Telefonla randevu alma hizmetinden sonra artık web üzerinden de hiç beklemeden ücretsiz bir şekilde online randevu almak son derece basit.

Hemen Merkezi Hastane Randevu Sistemini Ziyaret edin

Web Üzerinden Online Randevu Nasıl Alırım?

  1. Siteye girdikten sonra (Merkezi Hastane Randevu Sistemi – MHRS ) sizlerden istenecek gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz, mail adresine gönderilip onaylanıyor.
  2. TC kimlik no bilginizin mutlaka girilmesi gerekmektedir (Hemen TC kimlik NO’mu Sorgula)
  3. Aynı ALO 182 telefonla randevu hattındaki gibi, hastanın TC Kimlik No’suna mütakiben, hastane seçimi ve tarih seçimi yapıyorsunuz.
  4. Tarih ile birlikte hastanedeki doktorlar arasından da bir seçim yapma şansınız oluyor.
  5. Zamanını kaçırdığınız randevular, veya değiştirmek istediğiniz tarihleri yine aynı şekilde bu siteden revize etme imkanına sahipsiniz.
  6. Şimdiden tüm hastalara geçmiş olsun!!!

Aşağıda konu ile ilgi detaylı ve resimli açıklamaları bulabilirsiniz

hastane-randevu-alma-online

Yeni üyelik yapmak zorunluluğunuz var, bu şifreyi mutlaka bir yere kaydedin, aksi taktirde her bir TC kimlik No ile sadece tek şifre alma yetkiniz var…

merkezi-hastane-randevu-sistemi

Basit bir şekilde  üst resimde anlayacağınız üzere, tüm isteklerinizi ve taleplerinizi listelerden seçeerek  HEKIM ARA butonu ile uygun hekimleri bulabiliyorsunuz. Daha sonra da hangi hekimi seçmek istiyosanız, randevu talebinde kolaylıkla bulunabilirsiniz.