İgem Gastroenteroloji Dal Merkezi (İzmir) Randevu Alma İletişim

Değerli okuyucularımızın kaliteli sayfalara en kısa yoldan göz atabilmesi ve faydalanabilmesi gayesiyle uzun süren çalışmalar yaptık. İgem Gastroenteroloji Dal Merkezi (İzmir) Randevu Alma İletişim makalemizi okurken paylaşılan tavsiyeleri gözden geçirmeyi unutmayın. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla web sitemize girebilmek için hastane.uzman.org’u favori listenize ekleyebilirsiniz.

Hastane bazı birimleri ve hizmet kapsamları

İgem Gastroenteroloji Dal Merkezi (İzmir)  Randevu Alma İletişim-53

Sinir Sistemi Hastalıkları : Diğer uzmanlık dallarını ilgilendiren hastalıkların, sinir sistemini etkilediği durumlarda da, konusunda uzmanlaşmış nörologlar, konsültasyon hizmeti verirler.

Patoloji: Pataloji bölümünde kan hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, kemik hastalıkları, meme hastalıkları,diş ve diş eti eti hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Genel Cerrahi : Genel Cerrahi çok önemli ve geniş bir alandır. İlgi alanına giren organların ve bunların hastalıkları ve tedavilerinin çeşitliliği ve bu alanlarda süratle gelişen teknoloji, cerrahi teknik uygulamalar ve hızla biriken yeni bilgi bir kişinin genel cerrahinin her alanında aynı bilgi ve beceriyi gösterebilmesini nerede ise imkansız kılmaktadır. Bu nedenle günümüzde artık genel cerrahi yerini yavaş yavaş özel cerrahiye bırakmaktadır.

Acil Servis : Mesai saatlerinde hastanede mevcut tüm bölümler tarafından desteklenen Acil Servis, gece saatlerinde hastanede kendi bölümlerinde nöbet tutan anestezi, kardiyoloji, kalp-damar cerrahisi, jinekoloji, çocuk hastalıkları ve radyoloji vb. profesyonelleri ile desteklenmektedir. Öteki servislerde ise nöbette bulunan doktorlar acil servis tarafından çağrıldıklarına çok kısa sürede acil konsültasyona cevap verir. Tıbbi ekipmanlar bulunan olan acil servis içerisinde, yatak başı monitörleri yerleştirilmiş müşahede odası bulunur. Hastaların öncelikli tedavileri bu bölümde yapılmaktadır. Bunun dışında bir travma odası bulunabilir.

Hastanede bu kurallara uyun

İgem Gastroenteroloji Dal Merkezi (İzmir)  Randevu Alma İletişim-hastane-kurallari-53Hastanenin kapalı bölümlerinde bağırarak konuşmak tedavi görmekte olan hastaların dinlenme süreceğini olumsuz etkileyeceğinden çok özen gösterilmelidir.
Çöpünüzü çöp kutusuna atınız.
Şüplelendiğiniz herhangi olayla karşı karşıya kaldığınızda hastane güvenliğini haberdar edin.
Yatmaya geliyorsanız zorunlu olmadıkça fazla miktarda para getirmemeye dikkat edin.
Arabanızda değerli eşyalarınızı dırakmamaya özen gösteriniz.
Görevli olmayanlardan yardım etmelerini talep etmeyiniz.
Kaldığınız odanın temizliğine dikkat ederek tertipli olmasını sağlayın.
TV seyrederken sesini çok açmamaya özen gösterin.
Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hemen personelden yardım talep edin.
Koridorlarda bağırarak konuşmayın.
Otomobilinizi sağlık kurumunun park alanında ziyaretçilere ayrılmış yerlere ve başka araçların ilerlemesine engel olmayan şekilde park ediniz.
Randevularınıza erken gelmeye dikkat edin.
Sağlık kurumlarına gidiyorsanız aldığınız randevudan en az 30 dk. önce giderek, gerekli kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Telefonlarınızı sağlık kurumunda sessizde tutunuz.
Hastane personeline ve diğer hastalara anlayışlı olunuz. Sağlık kurumunun işleyişiyle ilgili ilkelere uyun. Ayrıcalık istemeyin.
Sağlık çalışanlarını baskı altına almaya çalışmayın. Sağlık kurumlarının sizlerin olduğunu, sağlık personelinin size hizmet verdiğini hatırlayın.
Yoğun bakım ziyaret saatleri yoğun bakım müsaitlik durumuna bakılarak belirlenir.
KadınHastalıkları bölümlerinde erkeklerin bulunması uygun olmaz.
Hastane içinde doktor tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile gezdirilebilir.
Tekerlekli sandalyeler odada bulundurulmamalı, kullanılmayacak sandalyeler geri verilmelidir. Ziyaretçilerin hasta yataklarına uzanmaları yasaktır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

Telefondan Hastane Randevu Alma Servisi-85

İsteğe bağlı olarak cep telefondan yahut sabit telefonunuz ile ALO 182 hizmet hattını arayarak hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevuyu alan kimsenin değil doktora görünecek bireyin TC kimlik numarasını ilgili kişiye söyleyeceksiniz

TC kimlik No’sunu ilettikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek hastanın hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra gideceğiniz saat ve günü belirtiyorsunuz. Müsaitlik durumuna göre sizlere müsaitlik verip en uygun zamanı iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunun gününü veyahut saatini başka zamana almak işlemi için Alo 182 hastane randevu hattını arayarak değişiklik işlemi yaptırabilirsiniz.

Online Randevu Nasıl Alınır?

Webden Randevu alma-57

Bağlantıdaki siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açtığınız sayfadaki gerekli bilgileri tamamlamanız isteniyor. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adı ve şifreniz, eposta adresinize gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu alan kimsenin değil de doktora görünecek kimsenin TC kimlik No’sunu açılan sayfaya yazacaksınız

TC kimlik No’sunu ilettikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek şahsın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini gireceksiniz. Belli bir hastane tercihiniz bulunmuyorsa fikir almak isterseniz Alo 182 hattını arayarak operatöre akıl danışabilirsiniz.

Hastane tercih edildikten sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak randevu tarih ve zamanı seçeceksiniz.

Aldığınız randevu gün ya da zamanını başka zamana almak işlemi için web sitesinden gerekli değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

Portalımızda; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Alerji Hastalıkları, Beslenme Uzmanı, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Ürolojisi, El Cerrahisi, Estetisyen, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Hematoloji, Kardiyoloji, Metabolik Cerrahi, Periodontoloji, Prostodonti, Radyoloji, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji, Mamagrofi, Acil Servis bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri mevcuttur.
Bu yazımızı gözden geçirenler aşağıdaki yazıları ziyaret etti.