Giresun Özel Kent Hastanesi Muayene Ücretleri

Değerli okuyucularımızın geniş kapsamlı sayfalara zahmet çekmeden erişebilmesi ve anlayabilmesi için detaylı çalışmalar gerçekleştirdik. Giresun Özel Kent Hastanesi Muayene Ücretleri makalesini incelerken paylaşılan tavsiyeleri incelemeyi atlamayın. Tekrar aradığınızda pratik olarak sitemize girebilmek isterseniz hastane.uzman.org’u tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz.

Hastane birimleri ve uzmanlık alanları

Giresun Özel Kent Hastanesi Muayene Ücretleri-23

Psikiyatri : Tıbbi yaklaşımın özünde sorunun doğru tanımlanması çok önemlidir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Bilgisayarlı tomografi : Magnetik rezonans, sinir sistemi anjiografileri hastalıkların lokalizasyonu hakkında bilgi verir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile çok başarılı ameliyatlar yapılabilmekte ve daha önce ölümle sonuçlanan ameliyatlar artık pozitif yönde neticelenmektedir.

Endokrinoloji Diyabet Hastalıkları : Metabolizma hastalıkları. Ayrıca şeker hastalığı gibi metabolizma rahatsızlıkları endokrinolojinin alanına girmektedir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocuk diş tedavileri, uzmanlık gerektiren ayrı bir branştır. Çocuğun gelişim döneminde iskeletsel çene gelişimi, Ortodontistler tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Gelişim sürecindeki çocukların sağlıklı diş yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanede uymanız gereken kurallar

Giresun Özel Kent Hastanesi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-56Sağlık kurumunun kapalı alanlarında Sigara içmek yasaklanmıştır.
Bulunduğunuz bölümde bulunan ve size teslim edilen malzemelerin kullanımında özenli davranınız.
Çöpleri çöp kutularına atınız.
Şüphe duyduğunuz herhangi bir olayla karşılaştığınızda kati suretle ilgili güvenlik personelini haberdar ediniz.
Eşyanızın çalınması ya da sahibi olmayan torba farkettiğinizde bölümün personeline bilgi vermeyi ihmal etmeyiniz.
Hastaneye yatış için gelecekseniz zorunlu durumlar dışında değerli eşya getirmeyiniz. Kişisel eşyalarınızı odanızda bulunan dolapta tertipli şekilde saklayınız. Televizyon seyrederken sesini çok fazla açmayın.
Odadaki tıbbi ekipmanları sorumlu eşliğinde kullanmaya özen gösteriniz.
Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden hastane personelinden yardımda bulunmasını talep ediniz.
Hastanelere giderken beraberinizde sadece bir refakatçi bulunması yeterli olacaktır. Daha fazla kişi lüzumsuz kalabalık oluşturur ve personelin rahatlıkla çalışmalarına engel olur.
Sağlık kurumuna giderken size verilen saatten minimum 30 dk. önceden giderseniz, gerekli kayıt işlemlerinizi halledebilirsiniz. Sağlık kurumuna yiyecek götürmeyiniz.
Telefonlarınızı hastanelerde sessize alınız.
Refakatçiler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartını bulundurmalıdır.
Sağlık kurumu kurallara uymaya özen gösteriniz. İltimas istemeyin.
Yangın merdivenini amacı dışında kullanmayın.
Acil haller haricinde size öncelik verilmesini istemeyin.
İlgili doktorlar dışında müdahale edenlere izin vermeyin. Hastane personelini haksız işlem yaptırmaya çalışmayın.
Yoğun bakım ziyaretleri yoğun bakımın uygunluğuna bakılarak belirlenir.
Kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi kalamaz.
Vizite saatlerinde sağlıklı çalışılabilmesi öteki hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odaları terketmeleri gerekir.
Jinekoloji servislerinde erkeklerin bulunması uygun olmaz.
Klinik içerisinde hekim bilgisi dahilinde gezmesine izin verilen hastalar, refakatçi yardımı ile dolaştırılabilir.
Gerçek çiçeklerin hasta odalarında muhafaza edilmesi yasaktır.
Yataklar düzenli tutulmalıdır.

Telefondan Hastane Randevu Alma

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi-91

İsterseniz cep telefonunuzdan veya ev hattınızdan ALO 182 telefon numarasını tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu ayarlayan bireyin değil hekime görünecek kişinin Vatandaşlık No’sunu asistanlara veriyorsunuz

Vatandaşlık No’sunu belirttikten sonra, tedavi görecek kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercihi yapıldıktan sonra gideceğiniz tarih ve zamanı kararlaştırıyorsunuz. Müsaitlik durumu dikkate alınarak size müsaitlik verip en uygun zamanı iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevunuzun gün veya zamanını başka zamana almak işlemi için 182’yi arayarak revize işlemi yapabilirsiniz.

Webden Randevu Nasıl Alınır?

İntenet üzerinden Randevu alma-35

Belirtilen siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açılan ekrandaki sizden istenen alanları tamamlamanız istenir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz, mail adresine gönderiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevu alan bireyin değil hekime görünecek kimsenin Vatandaşlık No’sunu sayfaya yazıyorsunuz

TC kimlik numarasını verdikten sonra, muayene olacak şahsın hangi hastaneden randevu almak istediği bilgisini vereceksiniz. Herhangi bir sağlık kurumu tercihiniz yoksa yardım talebinde bulunmak istediğinizde Alo 182 hastane randevu hattını arayarak görevlilere akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra uygun olma durumunu göz önüne alarak gideceğiniz gün ve saati seçeceksiniz.

Aldığınız randevu gününü veya saatini değiştirmek işlemi için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli değişikliği yapabilirsiniz.

Hastane.uzman.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Algoloji, Androloji, Çocuk Diş Hekimliği, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Estetisyen, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Jinekoloji, Metabolik Cerrahi, Nükleer Tıp, Pratisyen, Radyodiagnostik, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri mevcuttur.
Bu sayfamızı inceleyenler bu makaleleri inceledi.