Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi Muayene Ücretleri

Değerli ziyaretçilerimizin doğru yazılara pratik yoldan ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi amacıyla özenli çalışmalar gerçekleştirdik. Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi Muayene Ücretleri yazımızı okurken bilgi verilen tavsiyeleri okumayı pas geçmeyin. Tekrar ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla sitemize girebilmek isterseniz bu siteyi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz.

Hastanelerin bazı birimleri, uzmanlık alanları

Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi Muayene Ücretleri-21

Pediatri : Çocuk Acil Servisi 7/24 hizmet vermektedir.

Bilgisayarlı tomografi : Magnetik rezonans, merkezi sinir sistemi anjiografileri hastalıkların yeri hakkında bilgiler vermektedir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile oldukça hassas ameliyatlar yapılmakta ve daha önce kalıcı bozuklukla sonuçlanan ameliyatlar artık pozitif yönde sonuçlanmaktadır.

Check-up merkezi : Check up, yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir. Birçok hastalıkta erken farkındalık son derece önemlidir. Standart bir check up’ta yapılması gereken testlerden birkaçı; kolesterol düzeyi, guatr testi, tam idrar analizi.

Enfeksiyon Hastalıkları : Enfeksiyonlar vücudun herhangi bir bölgesinde kendini gösterebilen, bakteriler tarafından oluşturulan ve bir kısmı bulaşıcı olabilen hastalıklardır. ishallerden ciddi hatta ölümcül olabilen sarılıklara kadar enfeksiyon hastalıkları uzmanları tarafından tedavi edilebilmektedir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocukların diş tedavileri, uzman yaklaşımı gerektiren bir daldır. Çocukların büyüme sürecinde çene gelişimi, Ortodontistler tarafından kontrol altında tutulmalıdır. Gelişme sürecindeki çocukların sağlıklı bir diş yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanelerde bu kurallara uymaya dikkat edin

Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-84Doktor vizite saatinde sağlıklı çalışılabilmesi diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı terketmeleri gerekmektedir.
Hastanenin kapalı alanlarında yüksek sesle konuşmak tedavi gören hastaların dinlenme ve tedavi süreceğini bozacağından azami dikkat edilmelidir.
Yattığınız bölümde bulunan ve teslim aldığınız ekipmanların kullanımında özenli davranınız. Hastanenin kurallarına uymak istemeyen; binaya isteyerek hasar veren, ikazları ciddiye almayan hasta ve refakatçilerinden verdikleri hasar tahsil edilebilir.
Çöpleri evsel atık kutusuna özen gösteriniz.
Tuvaleti temiz bırakın.
Eşyanızın kaybolması ya da himin olduğu belli olmayan bir poşet farkettiğinizde ilgili bölümün güvenlik personeline haber vermeyi ihmal etmeyin.
Aracınızda değerli eşyalarınızı bırakmamaya özen gösterin.
Personel harici kişilerden yardımlarını istemeyiniz.
Kaldığınız odanın temiz tutulmasına özen göstererek derli toplu tutulmasını sağlayınız.
Odanızda bulunan demirbaşların arızalanması halinde ilgili personele bilgi verin.
Bir problemle karşılaştığınızda hemen personelden yardım talep edin.
Koridorlarda yüksek sesle konuşmayın.
Arabalarınızı sağlık kurumunun otoparkında ziyaretçilere tahsis edilmiş yerlere ve başkalarının araçlarının çıkmasına mani olmayan şekilde park etmeye özen gösteriniz.
Sağlık kurumlarına gidiyorsanız sizinle beraber bir refakatçi bulundurmanız doğru olacaktır. fazla kişi gereksiz kalabalık meydana getirir bundan ötürü sağlık çalışanlarının rahat çalışmalarına engel olur.
Aldığınız randevuya vaktinden önce gelmeye özen gösterin.
Hastanelere gidiyorsanız aldığınız randevudan en az 30 dk. önceden giderseniz, kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.
Mobil cihazlarınızı hastanelerde sessizde tutunuz. Ziyaretçi olarak gelenler, yaka kartlarını bulundurmalıdır.
Acil durumlar dışında öncelik talebinde bulunmayınız.
Ziyaret saatleri yoğun bakımın uygunluk durumuna bakılarak planlanır. Vizite saatinde sağlıklı çalışılabilmesi ve öteki hastaların mahremiyetini göz önünde bulundurarak refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
KadınHastalıkları bölümlerinde erkek refakatçilerin kalması uygun değildir. Refakatçilerin yataklara uzanmaları kesinlikle yasaktır.
Elektrik düğmeleri ve sular açık bırakılmamalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

ALO 182 Hastane Randevu Alma-94

İster cep telefondan veya sabit hattan ALO 182 hizmetini tuşlayarak hastane randevu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu ayarlayan kimsenin değil de doktora görünecek hastanın Vatandaşlık No’sunu operatörlere söyleyeceksiniz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonra, muayene olacak şahsın hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini veriyorsunuz. Herhangi bir ön bilginiz bulunmuyorsa talep ederseniz ikamet edilen yerleşime dikkat edilerek, gidilecek sağlık kuruluşu hakkında öneride bulunuluyor.

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra randevu tarih ve zamanı bildiriyorsunuz. Uygun olma durumu göz önünde bulundurularak size müsaitlik verip kesin tarihi iletiyorlar.

Aldığınız randevunun tarih ya da saatini değiştirmek zorunda kalırsanız Alo 182’yi arayarak değiştirebilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu alma

Web Üzerinden Randevu Nasıl Alınır?-41

Bağlantısı verilen internet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açtığınız sayfadaki sizden istenen alanları doldurmanız isteniyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adı ile şifreniz, email adresine gönderiliyor ve aktive ediliyor.

Randevuyu alan bireyin değil de doktora görünecek hastanın TC kimlik No’sunu sisteme gireceksiniz

Vatandaşlık numarasını söyledikten hemen sonraki adımda, doktora görünecek hastanın hangi hastaneden randevuyu almayı istediğini gireceksiniz. Belli bir ön bilginiz yoksa yardım istemek istediğinizde Alo 182 hastane randevu hattını arayıp ilgili kişiye akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra müsaitlik durumunu dikkate alarak gideceğiniz saat ve günü gireceksiniz.

Aldığınız randevu tarihini veyahut saatini başka zamana almak işlemi için MHRS’den gerekli revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Aile Hekimliği, Beslenme Uzmanı, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Dermatoloji, El Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroentroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Hepatoloji, Jinekoloji, Neonatoloji, Perinatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikoloji, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Parazitoloji, Rontgen, Doğumhane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları yer almaktadır.
Bu sayfamızı okuyanlar bu sayfaları inceledi.