Gaziantep Dr. Ersin Arslan Kadın Hastalıkları Doğum Hastanesi Muayene Ücretleri

Sağlık kurumları konularında bilgi arayanların gerçek bilgilere en kısa yoldan göz atabilmesi ve yanıt bulabilmesi amacıyla detaylı araştırmalar yaptık. Gaziantep Dr. Ersin Arslan Kadın Hastalıkları Doğum Hastanesi Muayene Ücretleri bilgilerini okurken önemi vurgulanan tavsiyeleri incelemeyi atlamayın. Gelecekte aradığınızda pratik olarak web sitemize erişebilmek isterseniz hastane.uzman.org’u favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz.

Hastanelerin bazı birimleri ve uzmanlık alanları

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Kadın Hastalıkları Doğum Hastanesi Muayene Ücretleri-46

Psikoloji: Psikoloji Bölümü “Çocuk ve Ergen Psikolojisi” – “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir şekilde psikolojik destek sağlamaktadır.

Bilgisayarlı tomografi : MR, sinir sistemi anjiografileri hastalıkların doğası hakkında bilgiler vermektedir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile oldukça hassas operasyonlar yapılmakta ve daha önce ölümle neticelenen operasyonlar artık olumlu neticelenmektedir.

Nöroloji : Nöroloji birimleri sinir sistemini etkileyen hastalıklarla ilgilenir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Pedodonti tedavisi, uzmanlık gerektiren bir branştır. Çocuğun gelişme sürecinde iskeletsel çene gelişimi, Ortodontist tarafından izlenmelidir. Gelişim sürecindeki çocukların düzgün bir diş yapısına sahip olmalarına imkan verecek tedbirler alınmalıdır.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Kadın Hastalıkları Doğum Hastanesi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-90Hastanenin kapalı alanlarında bağırarak konuşmak diğer hastaların tedavi süreçlerini olumsuz yönde etkileyeceğinden oldukça özen gösterilmelidir.
Yattığınız serviste teslim aldığınız ekipmanların kullanılmasında özen gösteriniz.
Çöpleri evsel atık kutularına atmaya özen gösterin.
Tuvaleti temiz kullanın. Arabanızda kıymetli eşya bırakmayın.
Tanımadıklarınızdan yardımlarını istemeyiniz. Bulunduğunuz odanın temizliğine dikkat ederek toplu kalmasını sağlayınız.
Odanızdaki tıbbi ekipmanları sorumlu gözetiminde kullanın.
Herhangi bir problemle karşılaşıldığında vakit kaybetmeden hastane personelinden yardım talep edin.
Sağlık kurumuna giderken sizinle beraber yalnızca bir refakatçi olması yeterlidir. fazla refatatçi lüzumsuz kalabalık oluşturur bundan ötürü personelin rahatlıkla görevlerini yapmalarına engel teşkil eder.
Aldığınız randevuya vaktinde gelmeye özen gösterin.
Ziyaretçi olarak gelenler, yaka kartlarını takmalıdır.
Yangın çıkışını amacı dışında işgal etmeyiniz.
Muayene sırasına saygı göstermeli, başkalarının sırasını almamalısınız.
Görevli sağlık personeli haricinde müdahalede bulunanlara izin vermeyiniz.
Sağlık çalışanlarını baskı altına almaya çaba sarfetmeyiniz.
Sağlık kurumlarının sizin olduklarını ve hastane çalışanlarının size hizmet verdiğini hatırlayın.
Refakatçi kartı olmayan kişiler hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Hastane içinde hekim bilgisi dahilinde gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi gözetiminde gezdirilebilir.
Yataklar temiz tutulmalıdır.
Hasta yakınlarının hasta yataklarına uzanmaları yasaktır.
Aydınlatmalar ve sular kapatılmalıdır.

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi-04

Tercihinize göre cep telefonunuzla yahut sabit telefonunuz ile Alo 182 hizmet hattını arayarak hastane randevu alma hattını arıyorsunuz.

Randevuyu alan kimsenin değil de tedavi görecek şahsın TC kimlik No’sunu görevlilere söyleyeceksiniz

TC kimlik numarasını verdikten sonraki adımda, doktora görünecek şahsın hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini söyleyeceksiniz. Bir sağlık kuruluşu tercihiniz bulunmuyorsa sorarsanız bulunulan yerleşime göre, tedavi olunacak sağlık kurumu hakkında bilgi veriliyor.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra gideceğiniz gün ve saati belirtiyorsunuz. Uygun olma durumu dikkate alınarak sizlere uygunluk verip kesin zamanı bildiriyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gününü ya da zamanını değiştirmek isterseniz Alo 182 hastane randevu hattını arayarak revize işlemi yapabilirsiniz.

Web Üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

İntenet üzerinden Randevu Alma Sistemi-47

İnternet sitesine tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız sayfadaki gerekli bilgileri tamamlamanız istenir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ile şifreniz, mail adresinize iletiliyor ve aktifleştiriliyor.

Randevuyu ayarlayan kişinin değil hekime görünecek hastanın Vatandaşlık No’sunu sisteme yazacaksınız

TC kimlik numarasını belirttikten sonraki adımda, sağlık hizmeti alacak şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini giriyorsunuz. Bir tercihiniz yoksa destek istemek isterseniz 182’yi arayarak asistana danışabilirsiniz.

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra müsait olma durumunu dikkate alarak gideceğiniz tarih ve zamanı bildireceksiniz.

Aldığınız randevunuzun tarih veyahut saatini başka zamana almak zorunda kalırsanız bu web sitesinden uygun revizyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi, Alerji Hastalıkları, Androloji, Cerrahi Onkoloji, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, El Cerrahisi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Genel Cerrahi, Geriatri, Hepatoloji, İmmünoloji, Kulak Burun Boğaz, Perinatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Parazitoloji, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite, Doğumhane üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon bilgileri verilmektedir.
Bu makalemizi okuyanlar aşağıdaki yazıları ziyaret etti.