Eskişehir Özel Ümit Tıp Merkezi Muayene Ücretleri

Okuyucularımızın doğru verilere en kolay yoldan göz atabilmesi ve inceleyebilmesi düşüncesiyle detaylı derlemeler yaptık. Eskişehir Özel Ümit Tıp Merkezi Muayene Ücretleri sayfamızı okurken paylaşılan tavsiyeleri incelemeyi pas geçmeyin. Tekrar ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla sayfalarımıza erişebilmek için sitemizi favori listenize ekleyin.

Hastane bölümleri, ilgi alanları

Eskişehir Özel Ümit Tıp Merkezi Muayene Ücretleri-69

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkin kalp koroner bypass ameliyatları yapılmaktadır.

Psikiyatri : Tıbbi yaklaşımın özünde sorunun doğru tanımlanması çok önemlidir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Patoloji: Pataloji bölümünde cilt hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji birimi, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Dahiliye : Dahiliye birimi birçok branşa ayrılır. Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara tüm sorunların başvuru merkezidir. Bazı alt dallar: Nefroloji, Onkoloji, Diyabet.

Gastroenteroloji : Özofagus, mide ve rektumdaki yabancı cisimler endoskopi yardımı ile çıkarılabilir.

Hastanelerde dikkat etmeniz gerekenler

Eskişehir Özel Ümit Tıp Merkezi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-78Hastanelerde 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaklanmıştır.
Hastanenin koyduğu kurallara karşı çıkan; binaya kasti hasar veren, uyarıları hafife alan hastalar ve refakatçilerinden sebep oldukları zarar istenebilir.
Çöpleri evsel atık kutularına atmaya özen gösterin.
WC’leri temiz bırakmaya özen gösteriniz.
Şüplelendiğiniz herhangi olayla karşı karşıya gelirseniz en kısa sürede ilgili servisin sorumlusunu durumdan haberdar ediniz.
Yatış için gelecekseniz zorunlu haller dışında kıymetli eşyalarınızı getirmeyin.
Eşyalarnızı odanızda bulunan dolabınızda düzenli saklayınız. Arabanızda değerli eşya bırakmamaya dikkat edin. Kadınların yanında kadın refakatçi, erkek hastalara erkek refakatçi kalmasına önem veriniz.
Yabancılardan yardımda bulunmalarını istemeyiniz.
Odadaki tıbbi ekipmanları yetkili kontrolünde kullanmaya özen gösteriniz.
Araçlarınızı sağlık kurumunun park alanında hastalara ayrılmış alanlara ve başkalarının araçlarının hareketine engel olmayacak şekilde bırakınız.
Sağlık kurumlarına giderken yanınızda bir refakatçi bulunması yeterli olur. Daha fazla refatatçi lüzumsuz yere kalabalık meydana getirir bundan ötürü doktorların rahat görevlerini yapmalarına mani olur.
Hastaneye gidiyorsanız randevudan minimum 30 dakika önce giderek, kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Hastanelere yemek götürmemelisiniz.
Sağlık çalışanlarına ve diğer hastalara nazik olunuz.
Hastane kurallara uyunuz. Ayrıcalık talebinde bulunmayın.
Sağlık görevlilerinin uyarılarını dinleyin.
Doktor sırasına riayet etmeli, başkalarının önüne geçmemelisiniz.
Doktorları haksız işlem yaptırmaya çalışmayın.
Ziyaret saatleri yoğun bakım müsaitliğine göre belirlenir.
Kartı olmayanlar hastanede refakatçi olarak kalamaz.
Doğum bölümlerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun olmaz.
Klinik içerisinde hekim tarafından gezmesinde sakınca olmadığı belirtilen hastalar, refakatçi yardımı ile dolaştırılabilir.
Tekerlekli sandalyeler oda içinde tutulmamalı ve kullanılmayan tekerlekli sandalyeler geri verilmelidir.
Canlı çiçeklerin odalarda bulundurulması yasaklanmıştır.
Hasta odalarındaki yataklar tertipli tutulmalıdır.
Ziyaretçilerin yataklara yatmaları kesinlikle yasaktır.

Telefondan Hastane Randevusu Nasıl Alınır?

Telefonla Hastane Randevusu Nasıl Alınır?-47

Tercihinize göre ister mobil telefonunuz ile veya sabit hattınızdan Alo 182 servis hattını tuşlayarak hastane randevusu alma hattını arayabilirsiniz.

Randevu alan kişinin değil muayene olacak hastanın Vatandaşlık No’sunu ilgili kişilere ileteceksiniz

Vatandaşlık numarasını belirttikten hemen sonraki aşamada, hekime görünecek kişinin hangi hastaneden randevuyu almak istediği bilgisini belirtiyorsunuz. Herhangi bir sağlık kuruluşu tercihiniz yoksa arzu ederseniz ikamet ettiğiniz bölgeye dikkat edilerek, tedavi görülecek sağlık kurumları ile ilgili tavsiye veriliyor.

Sağlık kuruluşu seçildikten sonra gideceğiniz saat ve günü belirtiyorsunuz. Uygunluk durumu göz önüne alınarak sizlere bilgi aktarıp en son randevu tarihini bildiriyorlar.

Aldığınız randevunuzun tarih veya zamanını değiştirmek zorunda kalırsanız 182’yi arayarak revize işlemi yapabilirsiniz.

Webden Randevu alma

İnternetten Randevu alma-26

Belirtilen siteye tıklayıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açılan sayfadaki doldurmanız gereken bilgileri doldurmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ile birlikte şifre, email adresinize iletiliyor ve aktive ediliyor.

Randevu ayarlayan kimsenin değil de sağlık hizmeti alacak bireyin TC kimlik No’sunu sisteme gireceksiniz

Vatandaşlık No’sunu ilettikten sonraki adımda, tedavi görecek bireyin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu tercih edildikten sonra müsait olma durumunu göz önünde bulundurarak gideceğiniz tarih ve zamanı seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunuzun gün ya da zamanını başka zamana almak zorunda kalırsanız MHRS’den uygun düzeltmeyi yapabilirsiniz.

Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Alerji Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Nefrolojisi, Dermatoloji, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Endodonti, Gastroentroloji Cerrahisi, Geriatri, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortodonti, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Onkoloji, Mamagrofi, Ameliyathane bilimi ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim verileri verilmektedir.
Bu sayfamızı inceleyenler aşağıdakileri inceledi.