Edremit Askeri Hastanesi Muayene Ücretleri

Değerli okuyucularımızın güncel bilgilere zahmet çekmeden göz atabilmesi ve yanıt bulabilmesi için detaylı araştırmalar gerçekleştirdik. Edremit Askeri Hastanesi Muayene Ücretleri bilgilerini okurken bilgi paylaşılan diğer yazıları incelemeyi atlamayın. Tekrar aradığınızda kolayca web sitemize girebilmek isterseniz sitemizi favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Hastanelerin bazı birimleri ve ilgi alanları

Edremit Askeri Hastanesi Muayene Ücretleri-47

Kardiyovasküler Cerrahi / Kalp ve Damar Cerrahisi : Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde yetişkinlerin kalp ameliyatlar yapılmaktadır.

Patoloji: Pataloji bölümünde kadın hastalıkları, böbrek hastalıkları, endokrin sistem hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılır.

Mamografi : Meme hastalıkları yüzünden birime başvuran her hastaya özgü tanı ve tedavi planı hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Dermatoloji : Dermatoloji, deri, saç, tırnaklarla alakalı rahatsızlıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

Jinekoloji: Tıp dünyasındaki her gelişimi yakından izleyen ve uygulayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü; kadın hastalıkları, hamilelik, doğum öncesi ve doğumla ilgili problemlerin çözümünde de modern tıbbın tüm olanaklarıyla hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Hastalıkları : Çocukların diş tedavileri, uzmanlığın gerekli olduğu ayrı bir diş hekimliği dalıdır. Çocuğun gelişme çağında iskeletsel çene gelişimi, Ortodonti uzmanları tarafından izlenmelidir. Gelişme sürecindeki çocukların düzgün ağız yapısına sahip olmalarını sağlayacak tedaviler uygulanmalıdır.

Hastanede bu kuralları çiğnememeye özen gösterin

Edremit Askeri Hastanesi Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-13Canlı çiçeklerin odalarda tutulması yasaklanmıştır. Hastanede Sigara içmek yasaklanmıştır.
Tedavi edildiğiniz klinikte bulunan ve size teslim edilen tüm ekipmanların kullanılmasında özen gösteriniz.
Hastane koyduğu kurallara uymak istemeyen; binaya isteyerek hasar veren, yapılan ikazları duymamazlıktan gelen hasta ile yakınlarından verdikleri hasar geri istenebilir.
WC’leri temiz kullanmaya özen gösteriniz.
Kişisel eşyalarınızı odanızdaki dolabınızda derli toplu şekilde saklayınız.
Tanımadığınız kişilerden yardımda bulunmalarını talep etmeyiniz.
Yattığınız odanın temiz olmasına özen göstererek toplu tutulmasını sağlayınız.
Televizyon seyrederken sesi fazla açmayınız.
Odada bulunan ekipmanların bozulması halinde ilgili hastane personeline bilgi verin.
Kaldığınız odada bulunan tıbbi ekipmanları bir gözetmen eşliğinde kullanın.
Bir sorunla karşılaşıldığında kesinlikle hastane personelinden yardımda bulunmasını talep ediniz.
Koridorlarda bağırarak konuşmayın.
Aracınızı hastanenin otoparkında ziyaretçilere ayrılmış kısımlara ve başka araçların çıkmasına mani olmayan şekilde bırakın.
Randevularınıza erken gelmeye dikkat edin.
Sağlık kurumuna giderken size verilen saatten minimum yarım saat önceden giderseniz, gerekli evrak işlemlerinizi halledebilirsiniz.
Hastaneye içecek götürmeyiniz.
Telefonlarınızı hastanede sessize alınız.
Hastane personeline ve öteki hastalara yardımcı olmaya özen gösteriniz.
Sağlık kurumu işleyişiyle ilgili ilkelere uymaya özen gösteriniz. İltimas talebinde bulunmayın.
Hastane görevlilerinin ikazlarını dinleyiniz.
Muayene sırasına riayet etmeli, diğer hastaların sırasını almamalısınız.
Hastanelerin sizin olduğunu, sağlık personelinin da size hizmet verdiğini aklınızdan çıkarmayın.
Doktor vizite sırasında sağlıklı çalışılabilmesi ve diğer hastaların mahremiyetini düşünerek refakatçilerin odayı terketmeleri gerekir.
Canlı çiçeklerin odalarda bulundurulması yasaktır.
Aydınlatmalar ve musluklar kapatılmalıdır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi

Telefonla Hastane Randevu Alma Servisi-64

Tercihinize göre isterseniz mobil telefonla yahut ev hattından Alo 182 hizmet hattını çevirerek hastane randevu alma hattını arayacaksınız.

Randevuyu ayarlayan şahsın değil hekime görünecek hastanın Vatandaşlık numarasını asistana iletiyorsunuz

Vatandaşlık numarasını ilettikten sonraki adımda, muayene olacak kişinin hangi hastaneden randevu almayı istediğini veriyorsunuz. Herhangi bir tercihiniz bulunmuyorsa sorduğunuzda bulunulan yerleşime dikkat edilerek, tedavi olunacak hastaneler hakkında yönlendirme yapılıyor.

Sağlık kuruluşu seçimi yapıldıktan sonra randevu saat ve günü bildiriyorsunuz. Müsait olma durumu göz önünde bulundurularak size müsaitlik verip kesin zamanı iletiyorlar.

Kesinleştirdiğiniz randevu gününü yahut saatini başka zamana almak işlemi için 182’yi arayarak değiştirebilirsiniz.

İntenet üzerinden Randevu Nasıl Alınır?

Web Üzerinden Randevu Alma Sistemi-73

Belirtilen siteye girip Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sitesinde açtığınız ekrandaki sizden istenen bilgileri doldurmanız isteniyor. Üye olduktan sonra kullanıcı adı ile şifreniz, email adresine iletiliyor ve aktive ediliyor.

Randevuyu alan bireyin değil muayene olacak hastanın TC kimlik numarasını sayfaya gireceksiniz

TC kimlik No’sunu belirttikten sonraki adımda, muayene olacak kimsenin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra müsaitlik durumuna göre randevu zaman ve tarihi seçeceksiniz.

Aldığınız randevunun tarihini veyahut zamanını başka zamana almak zorunda kalırsanız bu web sitesinden uygun düzeltmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Adli Tıp, Anatomi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme, Çocuk Metabolizma Hastalıkarı, Çocuk Radyolojisi, Dermatoloji, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Halk Sağlığı, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Nükleer Tıp, Psikiyatri, Radyodiagnostik, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Parazitoloji, Kanser, Acil Servis üniteleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve iletişim dataları mevcuttur.
Bu sayfamızı gözden geçirenler bu makaleleri ziyaret etti.