Avrupagöz Küçükçekmece Muayene Ücretleri

Değerli ziyaretçilerimizin gerçek konulara zahmet çekmeden erişebilmesi ve cevap bulabilmesi amacıyla uzun süren çalışmalar yaptık. Avrupagöz Küçükçekmece Muayene Ücretleri bilgilerini incelerken önemi vurgulanan uyarıları gözden geçirmeyi pas geçmeyin. İleride ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak web sitemize ulaşabilmek isterseniz hastane.uzman.org’u tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz.

Sağlık kurumlarının bölümleri, ilgi alanları

Avrupagöz Küçükçekmece Muayene Ücretleri-50

Psikiyatri : Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Bilgisayarlı tomografi : MR, merkezi sinir sistemi anjiografileri hastalıkların yeri ile ilgili bilgi verir. Cerrahi mikroskoplar, navigasyon sistemleri, ultrasonik aspiratör, lazer, endoskopi ve radyoskopi gibi yeni yöntemler ile oldukça hassas ameliyatlar yapılabilmekte ve daha önce ölümle sonuçlanan operasyonlar artık olumlu neticelenmektedir.

Mide ve Bağırsak Hastalıkları : Tanı için yapılan işlemlerden biri karaciğer iğne biyopsisidir.

Dermatoloji : Deribilimi, deri, saç, tırnaklarla alakalı hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

Hematoloji: Hematoloji; lenfoma, multipl miyelom, akut ve kronik lösemi ile benzeri rahatsızlıklar olmak üzere; kemik iliği, lenf sistemi ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyen bilim dalıdır.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, başta akciğer kanseri olmak üzere, bazı akciğer hastalıklarının kesin teşhisine olanak sağlayan bronkoskopi işlemi yapılmaktadır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının tanısına yönelik poliklinik hizmeti verilmektedir. Akciğer kaynaklı nefes alma sorunlarının tanısı için ilaçlı solunum fonksiyon testleri yapılır. Uykuda solunum problemleri yetmezliği gibi sonuçları ile uyku hastalıkları içinde en dikkate alınması gereken rahatsızlıklardan biridir. Tıkayıcı uyku apne sendromu en sık görülenidir.

Hastanede uymanız gereken kurallar

Avrupagöz Küçükçekmece Muayene Ücretleri-hastane-kurallari-81 Elektrik düğmeleri ve musluklar kapatılmalıdır.
Hastanede 4207 sayılı yasa gereğince sigara içmek yasaktır.
Yattığınız klinikte bulunan ve sizlere teslim edilen tüm malzemelerin kullanılmasında özen gösteriniz.
Hastanenin kurallarına uymak istemeyen; binaya kasten hasar veren, yapılan ikazları kaale almayan hasta ve yakınlarından sebep oldukları hasar istenebilir.
Şüphe duyduğunuz olayla karşılaştığınızda mutlaka hastane güvenliğini durumdan haberdar ediniz.
Eşyanızın çalınması ya da sahipsiz herhangi bir poşet farkettiğinizde ilgili servisin çalışanına haber veriniz.
Eşyalarnızı odanızda bulunan dolapta düzenli olarak muhafaza ediniz.
Aracınızda değerli eşya dırakmamaya özen gösteriniz. Erkek hastalara erkek refakatçi, kadın hastalara kadın refakatçi olmasına dikkat ediniz.
Odanın temiz olmasına özen göstererek toplu tutulmasını sağlayın. Televizyon seyrederken sesi fazla açmamaya özen gösterin.
Odada bulunan ekipmanların arızalanması durumunda personele bilgi veriniz.
Hastanelere içecek götürmeyin.
Telefonlarınızı hastane içerisinde sessizde tutunuz.
Ziyaretçi olarak gelenler, kendilerine verilen refakatçi/ziyaretçi kartlarını bulundurmalıdır.
Sağlık kurumu ilkelere uymaya dikkat edin. İltimas talep etmeyin.
Güvenlik çalışanlarının ikazlarını dinleyin. Acil haller dışında size öncelik verilmesini istemeyin.
Sağlık kurumlarının sizin olduklarını, sağlık çalışanlarının da size hizmet verdiğini aklınızdan çıkarmayın.
Refakatçi kartı olmayanlar hastanede refakatçi kalamaz.
Doğum bölümlerinde erkek refakatçilerin bulunması uygun olmaz.
Gerçek çiçeklerin hasta odasında bakılması yasaktır.

ALO 182 Hastane Randevu Alma Servisi

Telefondan Hastane Randevu Alma-22

Tercihinize bağlı olarak cep telefonunuz ile yahut sabit telefon ile Alo 182 hizmetini arayarak hastane randevusu alma hattını arayın.

Randevu ayarlayan kimsenin değil de muayene olacak bireyin TC kimlik numarasını ilgili kişilere veriyorsunuz

TC kimlik numarasını belirttikten sonra, hekime görünecek kişinin hangi sağlık kuruluşundan

Sağlık kurumu seçildikten sonra gideceğiniz zaman ve tarihi kararlaştırıyorsunuz. Müsait olma durumu göz önüne alınarak size uygun randevu zamanını iletiyorlar.

Aldığınız randevunuzun tarih yahut zamanını değiştirmek isterseniz Alo 182 hattından değiştirebilirsiniz.

İnternetten Randevu Nasıl Alınır?

İnternetten Randevu Alma Sistemi-24

İnternet sitesine giriş yapıp Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) sayfasında açılan sayfadaki doldurmanız gereken bilgileri doldurmanız istenir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kullanıcı adınız ile şifreniz, mail adresinize gönderiliyor ve onaylama işlemi tamamlanıyor.

Randevuyu alan kimsenin değil doktora görünecek kimsenin Vatandaşlık numarasını siteye gireceksiniz

TC kimlik No’sunu verdikten hemen sonraki adımda, doktora görünecek şahsın hangi hastaneden randevu almayı istediğini vereceksiniz. Bir bilginiz bulunmuyorsa yardım almak isterseniz 182’yi arayıp operatörlere akıl danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşu tercihi yapıldıktan sonra müsaitlik durumuna göre gideceğiniz zaman ve tarihi seçiyorsunuz.

Aldığınız randevunuzun gününü veya saatini başka zamana almak işlemi için Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nden gerekli değişikliği yapabilirsiniz.

Uzman.org’da; Özel, Devlet Hastaneleri ve Polikliniklerine ait; Acil Tıp, Alerji Hastalıkları, Androloji, Çocuk Alerjisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Immünolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Cilt Deri Hastalıkları, Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi, Estetisyen, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nefroloji, Perinatoloji, Pratisyen, Radyasyon Onkolojisi, Spor Hekimliği, Tıbbi Parazitoloji, Üroloji, Acil Servis bölümleri ve doktoları için randevu alma, muayene ücretleri ve adres & telefon verileri verilmektedir.
Bu sayfamızı inceleyenler bu sayfaları okudu.